GrafikBu.com :: Grafik ve Web Tasarım hizmetleri

Bir arkadaşınız,yakınınız veya kendiniz için dijital portre çizimleri tasarlayabiliriz. Dijital çizimler, hediyelik eşya olarak aslında çok iyi bir fikirdir. Bir arkadaşınızı çizelim, daha sonra kendisine yüksek kalite çözünürlükte çerçeveletip hediye edebilirsiniz. Ülkemizde nadir bulunan bu hizmeti en iyi şekilde sunanlar olarak sayılı tasarımcılardan oluşmaktayız.

 

 

 

 

 

 

Neden Vektörel Çizim?

Vektörel olan bir çizim, piksel içermeyez, çizimi büyütseniz de küçültseniz de, piksel içermediği için görüntü bozulmaz. Mesela bir bir fotoğrafı büyütüp küçültünce fotoğrafın görüntü kalitesi bozulur ya, bunda asla bozulmaz. İstediğiniz kadar büyütebilir ve küçültebilirsiniz. Vektörel çizimi kendinize yaptırabilir veya hediyelik olarak arkadaşlarınıza veya diğer tanıdıklarınıza yaptırabilirsiniz ve daha sonra matbaa veya bir ozalitçide çerçevelettirebilirsiniz. Hediye bakımından kesinlikle güzel bir fikridir.

 

Türkiye’de bu hizmeti veren nadir ve en iyi tasarımcılardanız!

Türkiye’de bu hizmeti veren, çizim yapabilen az sayıda tasarımcı bulunmaktadır.. Yeni nesil tablet teknolojilerini kullandığımız bu hizmettte, bu hizmeti sunan en iyi tasarımcılar arasında olduğumuzu söyleyebiliriz. Bunun resmi bir kanıtı olmasa da çizdiğimiz grafikler, birçok Facebook Grafik Tasarım gruplarında, tartışma alanlarında yeterince övgüler almış, beğenilmiştir. Dolayısıyla vektörel çizim yapan en iyilerinden biri olduğumuzu düşünürüz.

 

Vektörel Arka Plan ile Görsel Arka Plan Farkı Nedir?

Mesela bir portre çizdirmek istediniz ve portrenin arkasında evler, parklar vs.. birçok şey var. Bunları da vektörel olarak çizmeye Vektörel Arka Plan diyoruz, ama yok arka plan çizim olmasın, arka plana bir görsel bulunduralım, renkli olsun, parlak olsun o zaman Arka Plan Görsel diyoruz. Sadece ekstra bir ücretle arka plandaki objeleri de çizebiliriz hatta arka planda farklı çizimler uygulayabiliriz. Portrenizdeki arka plan yerine başka çizim (Mesela, New York manzarası) yapabiliriz.


Bu çizimde portre ile beraber farklı bir arka plan çizilmiştir, objeler çizilmiştir, oyun kapağına benzetilmiştir.


Bu çizimde sadece portre çizilmiştir. Arka plana çizim yapılmak yerine, Hindistan hayranı arkadaşımıza için Hindistan uyumlu bir görsel yerleştirdik.

Referanslar

 

Portre Çizim + Arka Plan Görsel

Portre Çizim + Arka Plan Görsel

Portre Çizim + Arka Plan Görsel

Portre Çizim + Arka Plan Görsel

Portre + Obje + Arka Plan Çizim

Portre Çizim + Arka Plan Görsel

Portre Çizim + Arka Plan Görsel

Portre + Obje + Arka Plan Çizim


Bazı Portre + Obje ve Arka Plan Çizimlerimiz

2013 Yılında Çizdiğimiz Güneşli-Bulutlu-Gece grafikli bir Portre + Obje + Arka Plan

Portre + Obje + Arka Plan Çizim

Portre Çizim + Arka Plan Görsel

Portre + Obje + Arka Plan Çizim

Tasarımcımız, yeğeni ile PlayStation oynadığı anı çizimle canlandırır!:)

Bazı diğer dijital Portre + Obje + Arka Plan çizimlerimiz

Tasarımcımız ve köpeği Daisy ile dijital dünyada..

Burger Ağız – Obje Çizim

2013 – Restoran çizmi (Eski)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir