11 Mayıs 2019

Hakkında

 

GrafikBu hakkında

GrafikBu 2017 Temmuz ayında kurucusu ve aynı zamanda tasarımcı ekibi olan M. Zübeyir Daylan tarafından kurulmuştur.

M. Zübeyir Daylan kimdir?

Mehmet Zübeyir Daylan, 1 Kasım 1990’da Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Bilgisayarları çok sever ve 7 yaşındayken ilk kez bir bilgisayara sahip oldu. Bilgisayar oyunları ile başlayan bilgisayar aşkı, kendisine daha sonra diğer teknolojileri öğrenmeye merak sardırmıştır. 2006’da ilk kez kendi sitesini açtı, HTML öğrendi. Daha sonra kısaltılmış adıyla 2007’de zdaylan.com kendi kişisel blogunu açtı ve bu blogu günümüzde hala aktiftir. Gezileri ve bazı teknolojiler hakkında makaleler yazar.
BilgeAdam’da 2012-2014 yıllarında Web ve Grafik Tasarım, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, 3D Teknik ve Çizim, İngilizce ve Ofis programları eğitimi aldı. Üstün başarılı Adobe ve katılım sertifikalarına sahiptir. Beykent Üniversitesi’nde Grafik Tasarım eğitimini tamamlamıştır.

Hangi programları kullanıyorsunuz?

GrafikBu olarak size hizmet verdiği ürünlerde aşağıdaki programları kullanırız:
Photoshop, InDesign,Illustrator,After Effects,Premiere,Dreamweaver,Flash,3dsmax,AutoCAD

 

Neden GrafikBu?

Çünkü deneyimli olan, gerektiğinde 3D modelleme, video prodüksiyon desteği alabilen, projelerine her yönden güç katabilen, grafiklerden fazlasını yapabilen, bilgisayar başında kendi başına öğrenmekle kalmayıp eğitimler, sertifikalar almış, özgünlük ve yaratıcılık seven bir tasarımcıya sahip olması ve kendisiyle kolay iletişim kurulabilmesi.