Hakkımızda


GrafikBu hakkında

GrafikBu, Temmuz, 2017'de, müşterileri memnuniyeti ve müşterilerin bazı grafik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek amacıyla, Zübeyir Daylan tarafındna kuruldu. Burası bir freelancer (serbest çalışan) olan Zübeyir Daylan'ın 2. sitesi aslında. Birinci sitesi, kendi blog sitesi olur. Kendi blog sitesi olan zdaylan.com'da 2007'den beri bilgisayar,teknoloji, yurt dışı gezileri hakkında makaleler yazar.

Zübeyir Daylan Hakkında


1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Beykent Üniversitesi'nde grafik tasarım bölümünden mezun oldum. Lisedeyken Okyanus Koleji'ni terk edip, 2005 yılı ve devamındaki süreçte ilk kez Phoshop kullanmayı, site tasarlamayı, HTML kodlamayı ve bazı yabancı dilleri konuşmayı öğrendim. Bilgisayarları çok sevdiğim için yaklaşık 10 yıl bir bilgisayar bağımlısıydım. Bilgisayarları sevdiğim için, ilgili alanlarda bazı şeyler öğrendim.

2013 yılında BilgeAdam'da 2 yıllık bir eğitim ile Grafik ve Web Tasarım, Sistem ve Ağ Uzmanlığı, C# Programlama gibi diğer kursları gördüm, üstün başarılı diplomalarımı ve katılım belgelerimi aldım. İstanbul'da yaşıyorum, Daisy adında çok sevimli bir köpeğim var. Bazen fırsatım olduğunda yurt dışı gezileri düzenlerim. GrafikBu sahibi ve bir serbest çalışanı olarak en büyük amacım, müşterilerime en iyi hizmeti sunmak ve onları memnun etmektir.

BilgeAdam Sertifikaları


Grafik Tasarım Sertifikaları


3D ve Teknik Çizim SertifikalarıYetenekleri


# Yazılım Kendi derecelendirme
1 Adobe Photoshop %98
2 Adobe Illustrator %82
3 Adobe Dreamweaver %95
4 Adobe IndDesign %90
5 Adobe Premiere %82
6 Adobe After Effects %78
7 Autodesk AutoCAD %72
6 Autodesk 3dsmax %90
<